WIZYTÓWKI

reklama reklamy zgierz pabianice

WIZYTÓWKI

Wizytówki Zgierz

Wizytówka to nie tylko podstawowy, ale przede wszystkim najważniejszy element prezentacji wizerunku jednostki bądź całej firmy. Starannie zaprojektowana sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów oraz pozyskiwaniu nowych Klientów. 

Wbrew powszechnej opinii, stworzenie przyciągającej wzrok wizytówki nie jest rzeczą prostą. Jedynie dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, jest w stanie zagwarantować nam pożądany efekt. Wizytówki Zgierz to usługa dedykowana najbardziej wymagającym Odbiorcom. 

Naszą specjalnością jest tworzenie wysokiej jakości wizytówek techniką offsetową bądź cyfrową (w zależności od nakładu). Zależnie od potrzeb Klienta, projektujemy klasyczne bądź nowoczesne rozwiązania – z uwzględnieniem nietypowego papieru czy też dodatkowych elementów dekoracyjnych.

Wizytówki Pabianice

Odpowiednio zaprojektowana wizytówka pełni kluczową rolę w zakresie prezentacji wizerunku firmy bądź samej jednostki. Elegancka przyciąga wzrok i budzi swojego rodzaju respekt. Stworzenie wysokiej jakości wizytówki nie jest rzeczą prostą.

Trendy w przypadku szeroko pojętych rozwiązań reklamowych zmieniają się z roku na rok. To, co wyróżnia nas na tle licznej konkurencji to dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Tworzymy eleganckie wizytówki (Pabianice i okolice) zgodnie z wytycznymi Klienta oraz najnowszymi trendami. 

Zależnie od preferencji Odbiorcy, wykonujemy standardowe rozwiązania – na papierze kredowym matowym bądź dodatkowo foliowane (folia matowa lub błyszcząca) – lub też stylowe wizytówki o nowoczesnym, niecodziennym designu.

Jednostronne, dwustronne, składane, foliowane. Profesjonalnie wykonana, z najwyższą dbałością o szczegóły – zapewni nowe kontakty odbiorcami. Wizytówka podkreśla prestiż firmy.

WIZYTÓWKI

95 X 50 LUB 85 X 55
proste lub zaokrąglone
papier 350 gram
  • zabezpieczenie druku
  • folia błysk
  • folia mat
  • folia soft touch
  •  

PORTFOLIO