ROLLUPY

reklama reklamy zgierz pabianice

ROLLUPY

Rollupy Zgierz

Rollupy Zgierz to wysokiej jakości usługa, dedykowana najbardziej wymagającym Odbiorcom. To, co pragniemy Państwu zaoferować to ekspresowy druk oraz wysyłka. Rollupy projektowane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. 

Eleganckie, nowoczesne materiały reklamowe bez wątpienia sprostają każdemu wymaganiu. Proste, a zarazem łatwe w użyciu, stanowią doskonałą wizualizację produktu bądź usługi, firmy, targów, imprez masowych. Zamykany w aluminiowej kasecie rollup sprzyja szybkiej i niedrogiej wymianie treści, w zależności od preferencji Klienta. 

Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości materiałów reklamowych – rollupów, banerów, ulotek, wizytówek. Mnogość rozwiązań sprawia, że każdy z naszych Odbiorców znajdzie u nas usługę dostosowaną do swoich potrzeb.

Rollupy Pabianice

Rollupy Pabianice – zapraszają! Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości materiałów reklamowych. Rollup to jeden z najpopularniejszych systemów reklamowych. 

Nowoczesny, nietuzinkowy, doskonale sprawdzi się przy promocji firmy, marki, produktu bądź usługi, wydarzenia, imprezy masowej czy innego, dowolnego przedsięwzięcia. Dostępne w naszej ofercie rollupy charakteryzują się niezwykle prostą konstrukcją, a co za tym idzie, szybkim montażem i demontażem. 

Mnogość rozwiązań w zakresie szeroko pojętych narzędzi marketingowych sprawia, że każdy z Państwa znajdzie u nas to, czego szuka. Poza rollupami wykonujemy również plakaty, bilbordy, ulotki, wizytówki i inne materiały reklamowe. Działamy na terenie Pabianic oraz w okolicach. Zapraszamy do kontakt

Lekka konstrukcja, doskonała na prezentacje, targi lub krótkotrwałe kampanie reklamowe. Firmowe stojaki reklamowe, które pozwalają na płynne rozwijanie i chowanie grafiki w specjalnej kasecie. Bezpieczne w transporcie i przechowywaniu. Aluminiowa kaseta chroni grafikę podczas transportu

STOJAKI ROLL-UP

  • 85 X 200
  • 100 X 200
  • 120 X 200
  • 150 X 200
  •  

PORTFOLIO