ROLLUPY

reklamy pabianice zgierz

ROLLUPY

Rollupy Zgierz

Rollupy Zgierz to wysokiej jakości usługa, dedykowana najbardziej wymagającym Odbiorcom. To, co pragniemy Państwu zaoferować to ekspresowy druk oraz wysyłka. Rollupy projektowane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. 

Eleganckie, nowoczesne materiały reklamowe bez wątpienia sprostają każdemu wymaganiu. Proste, a zarazem łatwe w użyciu, stanowią doskonałą wizualizację produktu bądź usługi, firmy, targów, imprez masowych. Zamykany w aluminiowej kasecie rollup sprzyja szybkiej i niedrogiej wymianie treści, w zależności od preferencji Klienta. 

Zajmujemy się tworzeniem wysokiej jakości materiałów reklamowych – rollupów, banerów, ulotek, wizytówek. Mnogość rozwiązań sprawia, że każdy z naszych Odbiorców znajdzie u nas usługę dostosowaną do swoich potrzeb.

Rollupy Pabianice

Rollupy Pabianice – zapraszają! Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości materiałów reklamowych. Rollup to jeden z najpopularniejszych systemów reklamowych. 

Nowoczesny, nietuzinkowy, doskonale sprawdzi się przy promocji firmy, marki, produktu bądź usługi, wydarzenia, imprezy masowej czy innego, dowolnego przedsięwzięcia. Dostępne w naszej ofercie rollupy charakteryzują się niezwykle prostą konstrukcją, a co za tym idzie, szybkim montażem i demontażem. 

Mnogość rozwiązań w zakresie szeroko pojętych narzędzi marketingowych sprawia, że każdy z Państwa znajdzie u nas to, czego szuka. Poza rollupami wykonujemy również plakaty, bilbordy, ulotki, wizytówki i inne materiały reklamowe. Działamy na terenie Pabianic oraz w okolicach. Zapraszamy do kontakt

Lekka konstrukcja, doskonała na prezentacje, targi lub krótkotrwałe kampanie reklamowe. Firmowe stojaki reklamowe, które pozwalają na płynne rozwijanie i chowanie grafiki w specjalnej kasecie. Bezpieczne w transporcie i przechowywaniu. Aluminiowa kaseta chroni grafikę podczas transportu

STOJAKI ROLL-UP

  • 85 X 200
  • 100 X 200
  • 120 X 200
  • 150 X 200
  •  

PORTFOLIO